Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 663 вопросов и 6 445 977 ответов!

Чому сiм`ю ще порiвнюють з мiнiатюрною державою?

5-9 класс

Tonya95 20 апр. 2015 г., 2:05:16 (9 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Kate653584
20 апр. 2015 г., 5:02:47 (9 лет назад)

Якщо звернутися до енциклопедії, то Держа́ва - це формальний інститут, який є формою організації політичної спільноти під управління уряду.  суб’єкт політиуки, ядро політичної системи. Не помилковим буде твердження, що й сім'я - це мініатюрна держава. Сім'я - це соціальна група, яка складається з людей, які зазвичай перебувають у шлюбі, їхніх дітей та кровних родичів, і здійснює свою життєдіяльність на основі спільного економічного, побутового, морально-психологічного укладу, взаємної відповідальності, виховання дітей.
Між цими двома термінами є щось спільне. по-перше, два ці поняття об'днує наявність лідера. у великій державі - це уряд, у сім'ї - член родини, Найважливіші питання виносяться на спільне рішення, будь-які важливі події спрямовані на лад як великої, так і мініатюрної держави. Тому, на мій погляд, сім'ю можна назвати маленькою державою.

Ответить

Читайте также

питання по творі "Собака Баскервілів": 1.Чому стався злочин?У чому він полягає? 2.Що спонукало Холмса взятися за розслідування причин смер

ті сера Чарльза Баскервіля?

3.Чи сильним був супротивник у Шерлока?Чому він був переможений?

Помогите продолжить сказку о щенке

Жила-была девочка Катя. У нее был щенок Кузя, которого Катя
очень любила. Однажды они пошли в лес за грибами и Кузя потерялся. Катя его
долго искали, но найти не смогла. Она села на пенек и заплакала. Она думала что
Кузя больше никогда не вернется, что он потерялся навсегда. Но потом подружка
Кати Маша прибежала и говорит ей: Катя, ты не поверишь. Я нашла твоего кузю. А
катя спрашивает: Как? Где ты его нашла? А маша ей в ответ: Кузя вместе с
Шариком.....

ПАВЛО ГЛАЗОВИЙ

Павло Глазовий народився ЗО серпня 1922 року в так званому історичному козацькому Дикому полі у смт Новоскалювата (тодішня Кіровоградщина) Миколаївської області у родині хлібороба. Його предки носили козацьке прізвище Окань. Але, напевно, хтось із багатого роду змінив його з «ока» на «глаз», щоб отримати якісь привілеї. Існує версія, що слово «Окань» пов'язане з мірою довжини в Київській Русі.
11-річним хлопчаком Павло пережив голодомор. У страшний час геноциду української нації помер і його рідний молодший брат.
Після восьмирічки закінчив педучилище в Новомосковську Дніпропетровської області, мріяв бути учителем української мови. Один рік попрацював учителем молодших класів. В армію пішов добровольцем, адже тоді забирали із ВНЗ після першого курсу, тому він вирішив не переривати навчання, та й вступити до інституту демобілізованому солдату було значно легше. Це його і врятувало, бо з початком війни мав кваліфікацію авіаційного механіка, закінчивши школу сержантів-старшин, отримав звання сержанта.
Згодом потрапив у блокадний Ленінград, нагороджений медаллю «За оборону Ленінграда». Звичайно, солдатам давали більший пайок, ніж цивільному населенню, але набідувалися й вони добряче. Після блокади Павло став недобачати на ліве око, у нього був ледь помітний крововилив, а в окулярах на тому боці — сильніше скельце. Це — наслідок незначного опіку під час рятування дітей із підвалів, що не добігли до катакомб, адже недалеко у склад боєприпасів потрапила бомба.
І після всього пережитого молодий юнак, викоханий українським степом, не замикається в собі, не черкає пером, описуючи трагічні сторінки воєнних лихоліть, а створює сатиричні та гумористичні твори, народні усмішки, фейлетони, а згодом, вже будучи знаменитим, писатиме репризи для цирку, авторські діалоги для популярних Штепселя й Тарапуньки.
Вищу освіту Павло здобув у Київському педагогічному інституті (1950 р.). З 1950 по 1961 р. працював заступником редактора журналу «Перець», згодом — заступником головного редактора журналу «Мистецтво».
Був членом Спілки письменників України з 1968 р. Автор поеми «Слався, Вітчизно моя!», 13 книжок сатири та гумору, 6 книжок для дітей. Заслужений діяч мистецтв України (1993). Нагороджений Орденом «За заслуги» III ступеня (1997).
Помер Павло Глазовий 2004 р.
Його гумористичні та сатиричні твори, особливо народні усмішки, знають мільйони українців по обидва боки океану. Життя письменника було сповнене болю за рідну землю, її природу, мову, історію, мистецтво... Постать визначного українського сміхованця Павла Прокоповича Глазового ще розкриється своєю багатогранністю в майбутніх дослідженнях науковців-критиків. У виконанні маститих та молодих артистів естради, що працюють у розмовному жанрі, заграє новими барвами його творчий доробок. Він був лауреатом Літературної премії імені Остапа Вишні, проте не став чомусь ще за життя «шевченківським лауреатом». Можливо, цей заслужений титул біля імені видатного українця незабаром допишуть, проте вже посмертно.



Вы находитесь на странице вопроса "Чому сiм`ю ще порiвнюють з мiнiатюрною державою?", категории "литература". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "литература". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.