Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 512 вопросов и 6 445 235 ответов!

Допоможіть!!!!!!!!Срочно!!!!!!

5-9 класс

Потрібно написати твір характеристика Джіма Гокінса роман Острів скарбів
БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!=)

Bestex 08 июня 2013 г., 1:19:28 (8 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
CRINS
08 июня 2013 г., 4:01:18 (8 лет назад)

Найзнаменитіший твір Стівенсона — роман «Острів скарбів».  Якось у трактир «Адмірал Бенбоу» прийшов старий моряк. За ним везли його морську скриню. Моряк назвався капітаном. Він розповів юнакові Джиму Хокінсу, що за його скринею полює якийсь одноногий моряк. Незабаром капітан помер від апоплексичного удару. Джим Хокінс знайшов у скрині карту пірата Флінта. На ній було відзначене місце, де пірат сховав свої скарби. І от уже Джим Хокінс на кораблі «Іспаньола» пливе назустріч небезпекам, до Острова скарбів. Команду йому допоміг зібрати моряк, що погодився бути на шхуні кухарем. Звали його Довготелесий Джон Сільвер. У нього не було однієї ноги, але він викликав у Джима довіру.  Одного разу, по шляху до острова, Джим випадково підслухав розмову Сільвера, з якої він довідався, що Сільвер теж полює за скарбами Флінта і для цього він і найнявся на корабель. Джим повідомив про змову капітану, і той вирішив підмінити карту, щоб Сільвер не міг по ній знайти золото Флінта. Те, що сталося далі з учасниками експедиції на Острів скарбів, переконує нас у мужності, сміливості і спритності Джима Хокінса, у його готовності принести себе в жертву в ім'я справжньої дружби. Він наважився на відчайдушний вчинок і вирушив на берегу, шлюпці, де знаходилися змовники. Цей учинок згодом врятував від смерті і його самого, і його товаришів. На острові Джима очікували захоплюючі, але небезпечні для життя пригоди. Утікши від Сільвера, він потрапляє в болото, вибирається з нього, пробирається крізь зарості, натикається на отрутних змій...  На острові Джим зустрічає Бена Ганна, залишеного тут три роки тому. Бен повідав Джиму свою сумну історію, сподіваючись, що юнак врятує його. Романтична натура Джима шукала подвигів, його безстрашне серце підказувало йому подальші дії. Йому вдалося повернутися до своїх і розповісти про Бена Ганна.  Тим часом пірати і не думали здаватися. Тоді юнак Джим вирішив діяти. Його план був не таким уже поганим: треба було знайти човен Бена Ганна, користуючись нічною темрявою, підплисти до «Іспаньоли» і перерізати якірний канат. Джим повинний був перешкодити розбійникам вийти в море. Переживши ще ряд пригод, він домігся свого. Йому вдалося посадити шхуну на мілину. «Іспаньола» була вирвана з рук бандитів. «Лучшего дела ты не сделаешь за всю твою жизнь, даже если доживешь до ста лет.. » — сказав Джиму доктор Лівсі.  Але є ще одна обставина, що доводить високі моральні якості Джима Хокінса: він врятував життя одноногому Джонові Сільверу. Для Джима Хокінса його подорож на Острів скарбів не була спробою розбагатіти. Йому хотілося випробувати свої сили в нерівній сутичці зі стихією, довести самому собі, що не золотом виміряються людські стосунки. Він з честю вийшов із всіх випробувань. 

Ответить

Читайте также

ДОПОМОЖІТЬ скласти твір на тему " Раз добром зігріти наше, серце вік не похолоне" до твору "Для чого людині серце" А. Діморов. Треба на три абзаца

, спочатку чось написать про наше серце, про серце в кожного з нас. Потім написати щось про твір "Для чого людині серце". Потім написать кінець. БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!

Допоможіть !

Дуже треба. Напишіть твір на тему заради яких ідеалів варто жертвувати своїм життям.
Дякую всім хто допоможе

допоможіть!!! срочно потрібен

твір на тему"жіночі образи у творі айвенго" і епіграф до нього (напишіть хоча б епіграф)

Складіть план до якогось одного подвигу Геракла

Будь ласка допоможіть дуже срочно.. вчителька мене іменно має спитати.. дуже потрібно

ДОПОМОЖІТЬ!!!Потрібно написати таблицю про Робіна Гуда!

Ім`я:
Назва балади:
Подвиги:
Друзі:
Вороги:
Риси характера:
БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬЬЬЬ!!!
ДУЖЕ ПОТРІБНО НА ЗАВТРА!!!Вы находитесь на странице вопроса "Допоможіть!!!!!!!!Срочно!!!!!!", категории "литература". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "литература". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.